סושי לאירוע בעבודה

לא חסרות סיבות להרים כוסית ולציין מאורעות שונים במקום העבודה. הרמות כוסית הן דרך מצוינת להוקיר תודה לעובדים ובו זמנית ליהנות יחדיו מאוכל משובח שתמיד מאגד ומגבש.

ב-Mizu סושי בר אנו שמחים לספק למשרדים שסביב, מגוון רחב של מנות סושי גדושות בכל טוב, המבוססות על חומרי גלם טריים ומביאות עמן טעמים משובחים מן המזרח הרחוק.

בחירה בסושי לאירוע עובדים

אירוע עובדים תמיד נשמע כמו דבר מה שמחייב חיפוש אחר אולמות לכנסים. עם זאת, לעתים במשרדים השונים, פשוט רוצים לציין בארוחת הצהריים מאורעות שונים ומיוחדים. זה יכול להיות לקוח חדש שסגר עם החברה וכעת רוצים לציין את כל העובדים לטובה, זה יכול להיות הישג משמעותי שאליו הגיעה מחלקה מסוימת וזה הזמן לתת לה זריקת מוטיבציה נוספת – כשזה מגיע לחיפוש אחר סיבה למסיבה, האפשרויות הן בלתי נגמרות.

מגוון רחב של טעמים

צרו קשר

סושי הוא בחירה מצוינת לציון אירוע עם העובדים שכן הוא מאפשר לכולם לבחור בין ערב רב של טעמים. בהזמנת מגשי אירוח למסיבות ניתן לבחור בין שלל מנות סושי שונות הכוללות סלמון, טונה, חביתה יפנית ועוד.

נראות יוקרתית

אם ניכנס רגע לנעליהם של העובדים, אז כולם רוצים להשוויץ קצת במקום העבודה שלהם. סושי הוא מאכל נפלא שמצטלם נהדר, ערב לחך וגם מקרין כלפי חוץ יוקרה והשקעה.

זו דרך נפלאה עבורכם להציג לעובדים שלכם, עד כמה הם יקרים ללבכם ועד כמה פועלם במקום העבודה הוא נגלה לעין ונלקח בחשבון. אם אתם מחפשים את הדרך היצירתית להשקיע בעובדיכם, במיזו סושי בר נדע איך לענות על כל הציפיות ומעבר!

תפריט

פינגר פוד

אבל מה יותר כיף מלראות את כל העובדים מהלכים, מדברים ונהנים יחדיו. סושי הוא אוכל שלא מחייב ישיבה במקום או תחושה מסורבל. מדובר בפינגר פוד קטן וחביב שאותו ניתן לקחת לפינה הישיבה, לסלון המשרד, למשרדים ועוד.

העובדים יכולים להתנייד עם הסושי שלהם לכל מקום שהם רוצים, ואתם מבחינתכם נהנים מאירוע מוצלח שהשיג את המטרה.

רוצים לבצע הזמנה?

מחפשים מסעדת סושי עם משלוחים לראשון לציון, בת ים וחולון? Mizu סושי בר, שוכנת על חוף ראשון ומציעה משלוחים לכל תושבי הסביבה.

השאירו לנו פרטים באתר או התקשרו: 077-997-6307 ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

mizu logo_final-01
איך מגיעים?
© כל הזכויות שמורות לרשת מיזו - סושי בר 2018