איך לבחור סושי טעים?

אתם מגיעים למסעדת סושי בראשון לציון לצורך הדוגמה (באמת באמת שבמקרה בחרנו להבליט את העיר ואותנו 😉 ), פתחתם את התפריט והנה לפתע אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים ומהוססים. כל כך הרבה שמות, כל כך הרבה מרכיבים – אז מה המנה שבאמת תענה על מבוקשנו ותעניק לנו חוויה קולינרית משובחת ומהנה?

ובכן! על כך רבותיי ביקשנו לענות במדריך הקצרצר הבא!

 

בחירת הסושי המתאים ביותר עבורכם

נפתח בכך שזה אולי נשמע מאתגר בתחילה, ובטח כאשר אתם מגיעים למסעדה שטרם הכרתם קודם לכן וטרם התקבעתם על המנה המוכרת והאהובה. אך המדריך הבא הוא דרך מצוינת לבחור סושי טעים ומרענן שעונה על כל הציפיות ומעבר!

מטוגן או לא מטוגן? זאת השאלה

בין המנות השונות המוצעת, ניתן גם למצוא סושי מטוגן. זו בעצם מנה שלרוב מוגשת בשמן עמוק והסושי עצמו עטוף במעטפת קריספית שהופכת את כל החוויה להרבה יותר פשוטה עבור מי מכם שטרם אכל סושי קודם לכן.

מדובר במנה שיכולה להתאים לחובבי הדגים, אך אלו שלא אוהבים את הרעיון של דג נא. הטעמים הם חזקים ומורגשים יותר, ורול של 8 בהחלט יכול להשאיר אתכם שבעים.

אינסייד, אאוטסייד - מה כל הסיפור?

תכלס תכלס? סושי אינסייד אאוט הוא זהה באופן מוחלט לסושי הרגיל. אבל האופן שבו הוא מורגש בכל לעיסה ולעיסה הוא שונה, ועל כך שווה להתעכב!

מדובר בסושי שבו ההבדל המהותי והנראה לעין הוא פשוט שהאורז נמצא מבחוץ, ואילו מעטפת האצה נמצאת מבפנים. 

אז למי אנחנו ממליצים להזמין אינסייד אאוט?

אם אתם לא בטוחים מה מערכת היחסים שלכם עם אצות, אז הרי כשהאצה היא לא הדבר הראשון שהפה פוגש, החוויה היא הרבה יותר מפויסת וקלה.

בנוסף לכך, קולים שמוגשים אינסייד אאוט, נחשבים ליוקרתיים יותר בגלל הניראות ובשל המורכבות הטיפה יותר מאתגרת של גלגול הסושי.

המרקם בפה הוא שונה והאורז הרך מקל על חווית הלעיסה. כמו כן, האורז סופח בתוכו את הרטבים השונים ומאפשר שילוב נרחב יותר של טעמים במעטפת.

שאלו את המלצר!

בסופו של דבר, יש המון גורמים שונים שיכולים להשפיע על הטעם של כל אחד ואחת מאתנו. במיזו סושי בר, נשמח לסייע לכם בבחירת הסושי שיענה על מבוקשכם.

צוות מיזו מתהדר במלצרים המכירים את התפריט על בוריו ואשר ישמחו לסייע לכם בכל שאלה!

אגב, ממש ממש אגב! אנחנו גם עושים משלוחים של סושי בראשון לציון, בת ים וחולון. 

חיפשתם סושי? מצאתם את מיזו!

דברו איתנו: 077-997-6307

mizu logo_final-01
איך מגיעים?
© כל הזכויות שמורות לרשת מיזו - סושי בר 2018