היתרונות הבריאותיים של האצה

לרוב אנחנו לא טורחים לרכוש אותה בחנויות, ובטח לבטח שאנחנו לא מכניסים אותנו לפה כך סתם בלי כל תיבול. ועם זאת, האצה היא אחד מן ה"סופר-פוד" המובחרים והבריאים ביותר בעולם, תוך שהיא כוללת שפע של רכיבים תזונתיים חשובים דוגמת וויטמינים ומינרלים.

צריכת אצה כחלק מתזונה סדירה יכולה לתרום משמעותית לשמירתנו על בריאות תקינה, ומספיק לבשלה מספר דקות כדי שהיא תהיה אכילה יותר.

אין זה מפתיע שהחלטנו להתייחס כאן לרכיב האצה, שכן היא חלק בלתי נפרד מכל מנת סושי. אז האם סושי הוא מאכל דיאטתי? קרוב לוודאי שלא. אך האם הסושי יכול לתרום לבריאותנו עם רכיביו השונים? כאן התשובה היא חיובית הרבה יותר ועליה נרצה לפרט בעזרת התייחסות פרטנית לאצה.

 

תרומת האצה לבריאותנו

אצות מגיעות לרוב כשהן מיובשות. נכון יהיה להגיד שתהליך זה מפחית במעט את מספר הרכיבים התזונתיים הקיימים בה, אך עדיין יש בה כדי לתרום לבריאותנו:

דרכי העיכול

מוצאים את עצמכם אוכלים מזון מהיר ומיד לאחר מכן סובלים מכאבי בטן או תחושת מלאות ושובע שמכבידים עליכם? כשאתם אוכלים אצה, אתם למעשה מסייעים למערכת העיכול להתמודד עם המשימה החדשה. אצות הן ירק שהקיבה שלנו שמחה לעכל והיא מסייעת לה להפחית את הגזים המצטברים בה ובמעיים. מדובר במתכון מנצח להפחתת כאבי בטן.

איזון הכולסטרול

כולסטרול גבוה עלול להוביל ללא מעט סוגיות בריאותנות שונות ובין היתר לבעיות בכלי הדם והתקפי לב. על כן, חשוב לשים את הדגש על איזון רמת הכולסטרול בדם. למאבק זה, תוכלו לתרום בשמחה את האצה הקיימת בסושי. מחקרים מראים כי צריכת אצות כחלק מתזונה סדירה, מסייעת באיזון רמות הכולסטרול וזאת בזכות תכולתן העשירה בסיבים תזונתיים.

סילוק רעלים

גופנו יודע כיצד לסלק את הרעלים המצטברים בו, אך לעתים הוא איננו עומד בעומס וזאת לאור תזונה לקויה. על כן, חשוב לסייע לו בסילוק הרעלים השונים. על שתיית מים באופן תדיר אנו ממליצים בחום שכן זוהי הדרך הטבעית והנכונה ביותר להוצאתם של אותם חומרים מזיקים. אך גם צריכת אצות יכולה לסייע רבות וזאת כיוון שרכיבי התזונתיים יודעים להיקשר לרעלנים ולהקל על פעילותו הענפה של הכבד.

עשינו לכם חשק ליהנות מיתרונות בריאותיים של סושי?

למשלוחי סושי מהירים בראשון לציון והסביבה דברו איתנו: 077-997-6307

מסעדת מיזו – סושי איכותי על חוף ראשון לציון

mizu logo_final-01
איך מגיעים?
© כל הזכויות שמורות לרשת מיזו - סושי בר 2018