היתרונות הבריאותיים של האצה

גזר הוא אחד מאותם ירקות ששגורים בכל בית וישראל. טעמו מתקתק, והוא תוספת מעולה כירק מבושל בתבשיל קדרה מנחם וכירק חי שלוקח חלק בלתי נפרד מן הסלט שלנו.

הגזר הוא גם אחד מן הרכיבים שנמצאים בלא מעט מנות סושי ססגוניות. לצד הצבעוניות הרבה שהוא מוסיף לסושי שלנו, הרי שהוא גם טומן בחובו שפע של יתרונות בריאותיים בלתי מבוטלים.

החל ניקוי רעלים, דרך סיוע למערכת העיכול ועד לתרומה המוכרת והידועה לראייתנו, כאן ב-MIZU סושי בר בראשון לציון, ריכזנו עבורכם את היתרונות הבריאותיים של אחד מן הרכיבים החשובים של כל מנת סושי מנצחת.

מחלות לב ודם

אכלתם מנת סושי עם גזר בפנים? הרגע תרמתם ולו במעט להקטנת הסיכון למחלות לב.

ככלל, ככל שתרבו באכילת גזר וירקות כתומים נוספים, הרי שתוכלו לסייע בהפחתת הסיכון לפיתוח מחלות לב וכלי דם. מחקרים מראים כי הסיבים התזונתיים שבגזר בשילוב נוגדי חמצון שונים, מסייעים רבות ביצירת מיגון מפני מחלות לב גם אצל אנשים הנמצאים בסיכון.

חיזוק המערכת החיסונית

 

גופנו יודע להתמודד היטב עם מגוון מחלות וזיהומים, ועם זאת תמיד טוב לתרום לו במאמץ המלחמתי ולסייע בשיפור הבריאות הכללית.

צריכת גזר כחלק מן התזונה היומית, מעניקה לגופנו שפע של נוגדי חמצון ורכיבים תזונתיים שונים המסייעים כנגד הנזקים של רדיקליים חופשיים וגורמים דלקתיים שונים.

מחקרים רבים ממליצים על צריכת גזר כחלק בלתי נפרד ממניעת מחלת הסרטן וכאמצעי יעיל לסיוע עבור אלו החולים במחלות כרוניות שונות.

שמירה על הראייה

ואיך אפשר שלא להתייחס גם לרכיבים התזונתיים השונים שהוכחו ככאלו התורמים באופן משמעותי לראייתנו. בראשם נמצא ויטמין A המצוי בגזר בכמויות נכבדות. מחקרים מראים כי מחסור עקבי של ויטמין A עלול אף להוביל ללקויות ראייה ולהדרדרות משמעותית בה ככל שסוגיה זו איננה מטופלת.

לכך יש להוסיף זאקסטנין, לוטאנין ורכיבים נוספים אשר מסייעים לשמירה על בריאות העין ואיתנותה.

סילוק רעלים

גופנו יודע כיצד לסלק את הרעלים המצטברים בו, אך לעתים הוא איננו עומד בעומס וזאת לאור תזונה לקויה. על כן, חשוב לסייע לו בסילוק הרעלים השונים. על שתיית מים באופן תדיר אנו ממליצים בחום שכן זוהי הדרך הטבעית והנכונה ביותר להוצאתם של אותם חומרים מזיקים. אך גם צריכת אצות יכולה לסייע רבות וזאת כיוון שרכיבי התזונתיים יודעים להיקשר לרעלנים ולהקל על פעילותו הענפה של הכבד.

רוצים ליהנות מסושי איכותי? עשינו לכם קצת חשק לזריקת בריאות לגוף?

למשלוחי סושי בראשון לציון והסביבה דברו איתנו: 077-997-6307

 

mizu logo_final-01
איך מגיעים?
© כל הזכויות שמורות לרשת מיזו - סושי בר 2018