היתרונות הבריאותיים של סושי

כשעולה בנו החשק למזון מהיר, אך לא מהיר מדי, כזה שלא "סותם" את הקיבה או מותיר אותנו עייפים ותשושים לאחר האכילה, סושי הוא ללא ספק פתרון אידיאלי ופופולרי במיוחד.
אפשר לאכול אותו בביס או שניים, הוא עשיר בשפע של טעמים שונים ומרעננים ובסך הכולל – אנחנו אפילו יוצאים ממנו שבעים ומרוצים. אבל הפעם אנחנו לא רוצים להתייחס לטעמיו המשובחים או המראה מעורר התיאבון של הסושי. במאמר הבא נתייחס למאפיין חיובי נוסף שמאכל הפינגר פוד מביא עמו ואלו הם יתרונותיו הבריאותיים.

סושי יתרונות בריאותיים​

עשיר באומגה 3

סושי המבוסס בעיקרו על דגים, עשיר באומגה 3. זהו שומן המסווג כשומן חיוני לגופנו, זאת כיוון שגוף האדם איננו יכול לייצרו בעצמו. לאומגה 3 ישנו שפע של יתרונות בריאותיים הכוללים בין היתר: הפחתת לחץ דם גבוה, הפחתת כולסטרול, הורדת הסיכויים ללקות במחלות לב, הפחתת דלקתיות בגוף ועוד.

איזון רמות הסוכר

דגים הם מקור מצוין לחלבון המאזן את רמת הסוכר ושומר על רמות אנרגיה יציבות. להבדיל ממזונות מהירים רבים אחרים, סושי מאפשר לנו ליהנות ממטבוליזם מהיר יותר ואף יכול לעודד ירידה במשקל.

ויטמין B12

בשרם של הדגים עשיר בוויטמין B12, הנחשב לוויטמין חיוני לבריאות מוחנו. מחקרים מראים כי אנשים השומרים על רמות יציבות של וויטמין זה, נהנים ממצב רוח חיובי יותר. לעומתם, אנשים עם מחסור בוויטמין B12, נוטים להתפרצויות של דיכאון, חרדה וחוסר ריכוז.

נוגדי חמצון

דגים הם גם מקור פורה לצריכת נוגדי חמצון המאטים את הנזק לתאי העור ובכך מאטים את תהליך ההזדקנות הכללי. כמו כן, נוגדי חמצון ידועים ככאלו המאפשרים להילחם ברדיקלים חופשיים שנקשרו במחקרים רבים להופעתה של מחלת הסרטן.

התאוששות השריר

כאמור סושי הוא מקור מצוין לחלבון, ועל כן אם אתם מתאמנים באופן קבוע, אז הרי שמדובר במאכל שיכול לסייע לכם בתיקון והתאוששות השריר.

ותכל'ס זה פשוט לנפש

כמובן שכל דבר בחיים צריך להיות במינון המתאים, וכאשר מדי פעם אתם פוקדים את מסעדת הסושי האהובה עליכם, זוהי הפסקה יעילה מכל המטלות והמשימות השונות.

במיזו סושי בר נשמח לארח אתכם במסעדתנו עם שפע של מנות טעימות ומרעננות.

אין לכם חשק לצאת מהבית? מסעדתנו עורכת משלוחים בראשון לציון, בת ים וחולון. אפשר גם להציץ במגשי המסיבה המטריפים שלנו!

דברו איתנו: 077-997-6307

mizu logo_final-01
איך מגיעים?
© כל הזכויות שמורות לרשת מיזו - סושי בר 2018