מסעדה קלילה לאחרי העבודה

יש תיאבון של בוקר, יש תיאבון של צהריים ויש תיאבון שמגיע כשאנחנו סוף כל סוף יוצאים מהעבודה! אחרי שהרבצנו יום יעיל במיוחד ואחרי שכבר הספקנו לסיים את כל המטלות והבקשות של הבוסית או הבוס. ומה אנחנו רוצים? ובכן מדובר בשילוב מיוחד של רצון לאוכל שהוא לא רק משביע, כי אם כזה שטעמיו המשובחים ינחמו אותנו יעניקו לנו זמן בילוי איכותי. 

כאן במיזו סושי בר, לגמרי לא במקרה יש לציין! רצינו לספר לכם כיצד ישיבת סושי אחרי העבודה, היא הבילוי הקולינרי האידיאלי אחרי שעות ממושכות מול המסך במשרד.

סושי אחרי העבודה? נעים מאוד! Mizu סושי בר

קודם כל, אנחנו רוצים להגיד שאנחנו לגמרי מבינים אם אין לכם את האנרגיות לנסוע למסעדה מיד אחרי העבודה. אבל בסושי כמו בסושי, אופציית המשלוחים תמיד נמצאת על השולחן. הנה כמה יתרונות מובהקים שיש לסושי, אשר הופכים אותו למאכל מעולה אחרי העבודה.

חטיף קליל אבל משביע

אחרי העבודה אנחנו לרוב מרגישים צורך לעשות רק דבר אחד ויחיד: להתקלח! השעות המרובות בפקקים או לחילופין הישיבה הממושכת באוטובוס יחד עם השעות המרובות בעבודה – כל אלו נותנים את אותותיהם על גופנו ומותירים אותנו עם חשק עז להסיר מעצמנו את היום, להתנקות ולהתרווח בספה.

אכילת מאכלים דוגמת המבורגר, פיצה או שווארמה יכולים להרגיש מעט "מלוכלכים" ובעיקר שומניים, תחושה שלא היינו רוצים כל כך להתפלש בה אחרי שעות מרובות בעבודה. סושי לעומת זאת, הוא מאכל יותר אלגנטי, מאכל שגורם שלא גורם לנו להמשיך לרגיש קלילים ובטח שלא עמוסים. על תחושת השבוע – היו סמוכים ובטוחים ש-8 רולים בהחלט יכולים להספיק ולסגור לכם בול את הפינה.

בגלל המבחר!

כמה פעמים מצאתם את עצמכם חוזרים הביתה, רוצים להזמין משלוח אבל מתלבטים כי "הכל פשוט אותו הדבר"? ובכן אתם לגמרי לא לבד. גם אנחנו מוצאים את עצמנו בערך 10 פעמים ביום מתלבטים מה לאכול ובטח כאשר מדובר באוכל מבחוץ.

סושי לעומת זאת מביא איתו משהו קצת אחר ושונה. ה"תוספות" של הסושי יכולות להתבטא בשפע של רולים שונים ומעוצבים, רכיבים משתנים וטעמים משובחים. בכל פעם שתרצו לגוון אחרי צאתכם מן העבודה, תוכלו לבחור במנת סושי שונה ובטעמים נפלאים חדשים. כל פעם במסעדה היא הרפתקה חדשה!

לשבת עם חברים לעבודה

יש מאכלים שקצת קשה לערוך בהם דיונים, ויש מאכלים שמושלמים בשביל שיחת עסקים. אם אתם מחפשים את האווירה המושלמת עם קולגה לעבודה, כזו שתאפשר לכם לקחת ביסים מדי פעם מבלי למלא את הפה יותר מדי, אז הרי שסושי הוא פינגר פוד נפלא!

מי אנחנו?

אז ברוכים הבאים למיזו סושי בר! מסעדת סושי בראשון לציון שמשלבת בין אווירת ים קיצית לבין קולינריה מן המזרח הרחוק.

דברו איתנו: 077-997-6307

mizu logo_final-01
איך מגיעים?
© כל הזכויות שמורות לרשת מיזו - סושי בר 2018