סושי - האוכל המושלם מול הטלוויזיה

סיימתם את יום העבודה, הגעתם הביתה, חלצתם נעליים והתרווחתם בנחת על הספה. שימו לב לכוחות הקוסמיים / טלפתיים שבהם אנחנו מחזיקים – ככל הנראה שגם פתחתם את הטלוויזיה והתחלתם לראות את הסדרה האהובה עליכם, כזאת שמנקה את הראש ומשחררת אותנו מכל המשימות והמטלות.

אז במיזו סושי בר, החלטנו לכתוב מאמר שמוקדש לכל אלו מכם שרוצים לשדרג את חווית הצפייה בטלוויזיה עם אוכל משובח, טעים, מזמין ויודעים מה – אפילו מזין. כתבנו על זה אחלה כתבה.

בנימה זו אנחנו רוצים לספר לכם למה סושי הוא הדבר הבא כשרוצים לשדרג את הישיבה בסלון.

עזבו אתכם מפיצה, סושי זה הדיבור

חטיף שבא כשהכל כבר מוכן!

הגיע המשלוח של הסושי והנה אתם קמים ומתחילים לארגן את השולחן. לא! עצרו הכל. עם סושי אתם למעשה מקבלים את כל החבילה ולא צריכים אפילו להוציא צלחות או לשטוף כלים. הסושי מגיע מצולחת כהלכה בתוך מגש סגור ומוקפד.

יחד עם הסושי תקבלו את כל הרטבים שאתם אוהבים ומקלות לאכילה. טוב.. אז אם אתם עדיין לא למדתם איך לאכול עם מקלות אל תאשימו אותנו. אנחנו כאן רק לדרבן אתכם להתחיל ולתרגל את זה!

אגב משלוחים (אגב כן? לא בכוונה), מיזו עורכת משלוחי סושי בראשון לציון, חולון ובת. אבל בואו נחזור אל המאמר 😉

קטן קטן, אבל משביע!

סושי אמנם נראה קומפקטי, אבל גם זה מה שגורם רק למראה החיצוני שלו להיות כה מעורר תיאבון. אך מי מביניכם שפעם נכנס רעב למסעדת סושי, והחליט להזמין 2 רולים שונים, וודאי גילה שלפעמים 8 מנות סושי הן די והותר.

סושי אמנם נראה קטן, אך הוא כולל בתוכו מגוון רכיבים של פחמימות, ירקות ודג שגורמים לו להיות מאכל מרוכז – מעין פינגר פוד אם תרצו לומר. העובדה הזו הופכת את הסושי לאחד מן המאכלים היותר משביעים למרות גודלם הקטן.

בדרך הזו תוכלו לאכול להנאתכם מול הטלוויזיה, סושי אחר סושי, ולהתענג על הטעמים המשובחים.

לא צריך לדאוג אם זה יגיע קר!

טוב רק אם אתם לא מזמינים את הסושי האפוי, אבל בדרך כלל מנות הסושי אינן מושפעות מקור או חום.

בהזמנות של מאכלים אחרים, ההבדלים הקיימים בטעמים יכולים להיות שמיים וארץ, ואילו בסושי הטעם המשובח נשמר ואפילו משתפר כשכל הטעמים מתרכזים יחדיו.

בדרך הזו גם לא תצטרכו למהר לאכול מול הטלוויזיה. אם אתם מאלה שאוהבים לאכול בנחת ולהתענג ביס אחר ביס, אז הרי שסושי הוא פתרון מעולה!

מבחר עצום!

החלטתם שאתם רוצים ממש אבל ממש להתפרע! במיזו אנחנו שמחים גם להציג לכם את מגשי הסושי שלנו. מדובר פחות או יותר במפלצת עם ים של סושי, והיא גם מעולה לאירוח עם חברים ומוזמנים.

דברו איתנו: 077-997-6307

mizu logo_final-01
איך מגיעים?
© כל הזכויות שמורות לרשת מיזו - סושי בר 2018