מיזו בר - אירוע במסעדה בראשון לציון

החיפוש אחר מסעדות לאירועים קטנים בראשון לציון יכולה להיות די מאתגרת שהרי קיום האירוע הקטן מחייב אותנו לא פעם לסטנדרטים אפילו גבוהים יותר מאולם אירועים רגיל. כדי להבטיח את החוויה האולטימטיבית עבור המוזמנים שלנו (ולמען האמת גם עבורנו!), חשוב שנחפש את המקום שעומד בכל הקריטריונים הבסיסיים והחשובים ביותר.

במיזו, עשינו את מירב המאמצים כדי לשלב בין חוויה קולינרית איכותית, לבין נגיעות של בר ומסעדה בעלת ניחוח יוקרתי, ועם זאת  צעיר ורענן. המסעדה צופה אל הים ומאפשרת למוזמנים ליהנות מאוכל טוב, אווירה נהדרת, חלל מרווח ונוח וחוויה בלתי נשכחת.

מה אנחנו מציעים?

אווירה

צרו קשר

כאשר מדובר באירוע קטן, חשוב לזכור שעם כמות אנשים מצומצמת, המקום צריך להקרין תחושה מזמינה שמשלבת בין חגיגיות לבין אווירה אינטימית. למעשה, ככל שהמקום קטן יותר, כך האתגר בהשריית האווירה הנכונה הוא גדול יותר!

לא פעם התבלין שבדיוק היה חסר אצלנו בצלחת הוא לאו דווקא מה שהשף שילב במנה, אלא מה שהרגשנו מהרגע שנכנסנו למסעדה.

אוכל

כמו שבחתונה אנשים מתבססים על מוזיקה ואוכל, כך גם בבחירה של מסעדות לאירועים קטנים חשוב לבסס את זה אותם הגורמים רק שכאן מדובר באוכל ואווירה.

אז עכשיו, אחרי שדסקסנו על התפאורה, הגיע הזמן לגשת לעיקר! במסעדת מיזו אנו מקפידים על קולינריה איכותית מן המזרח הרחוק ששומרת על טעמים מקוריים, מרעננים ומפתיעים. המטרה שלנו היא להבטיח שכל סועד וסועדת ייהנו ממתאבנים ראשונים, סלטים מרעננים ומנות עיקריות בטעמים משובחים.

לצד התפריט העשיר, אנו מקפידים לשלב תפריט קוקטיילים שיפלפל את האירוע ויהפוך אותו לשמח, טעים ומהנה במיוחד.

תפריט

נגישות

כאשר בוחרים במסעדות לאירועים קטנים בראשון לציון, חשוב גם לקחת בחשבון את עניין החניה. הראשל"צים שביניכם וודאי מכירים את האתגר ובמיוחד במסעדות שממוקמות במרכזים הסואנים. מיזו בר ממוקמת על חוף ראשון לציון שנגיש עם מקומות חניה לכל הבאים.

המתחם כולו מונגש לנכים ומאפשר קבלת פנים חגיגית ונעימה לכל הבאים, מבלי להקשות ולאתגר את הנוכחים. בדרך הזו תוכלו ליהנות ממוזמנים רעננים ושמחים שמגיעים במהירות לאירוע.

ציוד טכני

אנחנו יכולים להתרברב בעיצוב של מיזו עד מחר, אבל שום דבר מזה איננו נחשב אלא אם יש תחזוקה טכנית נלווית שמעשירה ומפלפלת את החוויה. המסעדה מצוידת במערכת הגברה איכותית המאפשרת השמעת שירים באיכות גבוהה ומבלי להפריע לנוכחים עם סאונד מוגזם יתר על המידה.

ניתן אף להביא תקליטן לאירוע שיתחבר למערכת ההגברה ויעניק לנוכחים חוויה של פעם בחיים.

תפריט